دانلود آهنگ جدید

دانلود سریال اتاق بغلی【Yan Oda】با زیرنویس فارسی کیفیت 1080p - مبین دانلود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

دانلود سریال اتاق بغلیYan Oda 2024

برگرفته از یک داستان واقعی به قلم Mehmet Barış Günger

A Drama series 2024 by OGM Pictures based on reality

قسمت 03 اضافه شد + زیرنویس چسبیده

دانلود سریال ترکی اتاق بغلی Yan Oda

موضوع سریال اتاق بغلی Yan Oda :

یان اودا که با بازیگران قوی خود توجه زیادی را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کرد، از شنبه 19 اسفندماه 1402 ، با اولین قسمت خود در برابر مخاطبان حاضر می شود. ابتدا تاریخ انتشار اولین اپیزود چهارشنبه، شانزدهم اسفند بود اما بنا بر تصمیم کمپانی و شبکه پخش کننده روز پخش به شنبه تغییرکرد. سوگی ارسوی (شووال سام) که در زمانی که یک مجری معروف برنامه بود، بنا به دلایلی و مشکلاتی که با آن مواجه میشود شغلش را از دست میدهد، ناگهان با فیکرت آلابی (کانر سیندوروک)، یکی از تاجران برجسته کشور آشنا میشود و با یکدیگر ازدواج میکنند. این ازدواج غیرمنتظره تاثیر شوکه کننده ای بر همه می گذارد.

مشکلاتشان از آنجایی شروع میشود که این دو خانواده با طرز فکر و اعتقاداتی کاملا متفاوت و متضاد با یکدیگر زیر یک سقف زندگی میکنند و زندگی تمام اعضای خانواده بشدت تحت تاثیر مستقیم این ازدواج قرار میگیرد. بخصوص فرزندانشان که مجبور شدند در اتاق های کنار هم زندگی کنند! یعنی کارکترهای اصلی تایلان و شلاله! از آنجا که سوگی و فکرت هر دو در زندگی قبلی خودشان خوشبخت نبوده اند و ازدواج موفقی نداشته اند، سعی میکنند در زندگی جدید خود را با همدیگر وفق دهند، بخصوص پسر فکرت (تایلان) و دختر سوگی (شلاله) که تمام نگاه ها به سمت این دو شخصیت است.

شخصیت های اصلی سریال اتاق بغلی Yan Oda

فیکرت : فیکرت تاجر معروف و انسان موفق و چهره دیده شده ی خانواده الابای هست. استعدادها و هوشی که اون از بدو تولد داره بدون اینکه هیچ تلاشی بکنه فرزندی هست که توی چشم بودنش رو ضمانت میکنه! این شخص پدر تایلان و شوهر جدید سوگی هست.

سوگی : مادر شلاله و همسری که فیکرت الابای تازه باهاش ازدواج کرده، به عنوان مادر یک دختری که بیمار بوده و به بستر بیماری افتاده و یا زمینگیر شده به دنیا آمده، در سن کم مجبور بوده با مادرش و کارهای خونه سر و کله بزنه

شلاله : نوه ی جواله هست و دختر سوگی. با مادربزرگ پیرش و خالش که فوبیای اجتماعی داره و مادری که شکاکه زندگی میکنه. به همین خاطر و شرایط زندگی که داشته خیلی دختربچه ی سرسختی بار اومده!

تایلان : ولیعهد خانواده آلابی هاست! تایلان پسر فیکرت هستش. اون از بچگی با امتیاز جدا از بقیه بزرگ شده. شیطنت هاش باعث شده همه چشمشون دنبال پسرخالش و پسرعمش که همسن خودش هم هستن باشه. آدمی که عاشق زندگی لوکس و لاکچری هستش و یه شخصیت خوشگذرون داره.

شخصیت های مکمل چه کسانی هستند؟

نورجیهان : بزرگ خانواده آلابی و مادربزرگ تایلانه. با همون اندک میراثی که از پدرش به ارث رسیده تمام خانواده رو ثروتمند کرده و به همین خاطره که برای اعضای خانواده یک شخصیت محترمه و به اصطلاح حرفش برای همه برو داره.

جواله : مادربزرگ مریض شلاله هستش، دچار بیماری هیپوکندری هست، توی زندگی معمولا از هیچ چیزی رضایت نداره! :))) همیشه فکرای بد میکنه، نفوس بد میزنه، نگرانه، ام به مرور زمان مشخص میشه که با همه بداهخلاقی ها و حرفای بدشچقدر خانواده اش رو دوست داره و چقدر شادی و صمیمیت اعضای خانواده براش از اهمیت زیادی برخورداره!

پروین : دختر نورجیهان و همسر سلیمه، او همیشه با نگیزه اینکه فرزندی شایسته برای خانواده باشد بزرگ شد و آمورش دید؛ رفته رفته باهمین انگیزه هم ازدواج کرد و با فردی که مناسب نیازهای خانواده بود و براحتی میتونست اونو کنترل کنه زندگی مشترکش رو شروع کرد.

سلیم : پدرانیل و آیدیلو داماد خانواده آلابی است

سیمتل : دوست تایلان است و از کودکی در خانه آلابی ها بزرگ شده.

فرهان : عموی تایلان و برادر فیکرت؛ پسر منفور و شخصیت منفی خانواده آلابی، با حسادت به برادر بزرگش زندگی را سپری میکند.

انیل : پسرعموی تایلان، فرزند سلیم و پروین و همیشه از قرارگرفتن درسابه تایلان که با او بزرگ شده ناراحت است.

توضیحات بیشتر و لینکهای دانلود در ادامه مطلب قرار گرفته است.

یک نکته قابل توجه که قبل از پخش هواداران زیادی را جلب کرده؛ این است که این سریال بر اساس یک داستان کاملا واقعی ساخته شده است.

سریال جدید یان اودا از شبکه استار تی وی با بازی شووال سام، کنر سیندوروک، اونور سید یاران، دریا پینار آک و نازان کسال با تبلیغات خود جلب توجه می کند. شمارش معکوس برای سریال تلویزیونی Yan Oda به کارگردانی Çağrı Vila Lostuvalı و هنر نویسنده چیره دست Mehmet Barış Günger آغاز شده است.

اونور سعید یاران در سریال ترکی اتاق بغلی

دانلود تیزر اول + زیرنویس

دانلود تیزر دوم + زیرنویس

دانلود تیزر سوم + زیرنویس

تاریخ انتشار رسمی قسمت اول:

شنبه، 16 اسفندماه 1402

فصل اول – قسمت 01

کیفیت 480 بدون زیرنویس

کیفیت 720 بدون زیرنویس

کیفیت 480 زیرنویس فارسی

کیفیت 720 زیرنویس فارسی

کیفیت 1080 زیرنویس فارسی

فصل اول – قسمت 02

کیفیت 480 بدون زیرنویس

کیفیت 720 بدون زیرنویس

کیفیت 480 زیرنویس فارسی

کیفیت 720 زیرنویس فارسی

کیفیت 1080 زیرنویس فارسی

فصل اول – قسمت 03

کیفیت 480 بدون زیرنویس

کیفیت 720 بدون زیرنویس

کیفیت 480 زیرنویس فارسی

کیفیت 720 زیرنویس فارسی

کیفیت 1080 زیرنویس فارسی

دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.